Hakkımızda

Otomotiv tutkumuz..

2005 yılında kurulan ve sektörde 13 yıllık önemli bir tecrübeye sahip olan Automaster Car Care markamızla, 450 kişilik çalışma ekibimizle, seramik kaplama gibi otomobile değer katan tüm uygulamaların yanında, oto kuaför ve oto yıkama, pasta cila, teslimat öncesi hazırlık ve profesyonel mini onarım hizmetleri vermekteyiz.

Automaster Car Care, sektörünü iyi tanıyan, yıllardır iş ortaklarıyla iş birliğini başarıyla devam ettiren, otomotiv sektöründe "mükemmel hizmet" prensibi ile çalışan, iş ortaklarının beklentilerini bilen ve bunların en üst düzeyde memnuniyetini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip, teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, yenilikçi ve her alanda verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir markadır.

Automaster Car Care, Türkiye’nin otomotivde güçlü beş büyük şehri İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun ve Adana’da faaliyet göstermektedir.

Automaster Car Care, Türkiye’de tek yetkili ‘3M’ ürünleri uygulayıcısı markadır.

Automaster Car Care, Amerikan ‘Matrix’ marka seramik kaplama ürünlerinin yetkili uygulayıcısıdır.

Automaster Car Care, ‘Autosol’, Almanya firmasının Türkiye ve Ortadoğu ülkeleri distribütörüdür. Kullanmakta olan malzemeler Alman kalitesi ile üretilmiştir.

Automaster Car Care, ‘Zirconite’, İngiliz markasının Türkiye distribütörüdür. Araçlar doğadaki en dayanıklı malzemelerden olan zirkon parçaları ile kaplanır. Araçların dışına yapılan bu uygulama ile araç yüzeyi 2 yıl boyunca koruma altına alınır.

Automaster Car Care, ürünü olan ‘Nanomaster’, nano teknoloji araç koruma sistemleri ile araçların içi ve dışı 1 yıl boyunca koruma altına alınır.Vizyon

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamak.Misyon

Sektörün kalite standarlarını belirleyen, üretilen yaratıcı fikirler ve çözüm ortaklarına sunulan özel projeler ile aranan, vazgeçilmez ve örnek gösterilen bir ekip olmak...Kurumsal Sorumluluk

Saygı
Toplumun değerlerine saygılıyız.
Gelecek nesilleri düşünürüz.
İnsan haklarına saygılıyız.
Çeşitliliğe ve farklı fikirlere açığız.

Sorumluluk
Topluma ve çevreye karşı sorumluyuz.
Çalışanlara ve iş ortaklarımıza karşı sorumluyuz.
Yasalara ve kurallara bağlıyız.

Kararlılık
İşimizi en iyi ve kaliteli yapmak için kararlıyız.
İnsan yaşam kalitesini artırmak için kararlıyız.Bütünlük
Davranışlarımızla, bilgi ve becerimizle bir bütünüz.
Dürüstüz, verdiğimiz sözü tutarız.

Şeffaflık
Açık ve güvenilir iletişim kurarız.
Gerçekleri yansıtır, bilgi ve tecrübelerimizi paylaşırız.

 

© 2021 & Tüm hakları saklıdır.