Uygulamalar Automaster

ZIRCONITE KAPLAMA

Araçlarda uzun süreli ve kalıcı parlaklık sağlar. Son derece dayanıklı ve kristal parlaklığında yüzey oluşturur. Hava ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı araç üzerinde tam sızdırmazlık sağlar. Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını sağlar. Gelmiş geçmiş en iyi dış korumayı sağlar. Aracı kuş pisliğine ağaç reçinelerine karşı korur.

NANOMASTER

Nanometre, metrenin milyarda birine eşit bir uzunluk birimidir. 1 nm / 1.000.000.000 m → 10¯̄⁹, ( Nano latince 9 demektir ). İnsan saç telinin çapının yaklaşık 100.000 nanometre olduğu düşünülürse, ne kadar küçük bir ölçekten bahsedildiği daha rahat anlaşılır.

Boya Koruma

Güneş ışığı, yağmur asitleri, tuzlu çamur vb. dış etkenler zamanla araçların boyasını soldurup matlaştırır, Automaster, boya koruma uygulaması ile zamanla oluşan bu tahribatı gidererek boya üzerini parlak bir katmanla kaplar. Böylece boya; dış etkenlerle teması kesildiği için solma ve matlaşmaya karşı koruma altına alınmış olur.


Koltuk Koruma

Araçların koltuk döşemelerine uygulanan bu sistem sayesinde döşemeler leke tutmaz. Sonradan oluşabilecek lekeler ise nemli bir bez yardımıyla kolayca çıkarılır.

Kaput Filmi

Bu sistemle önde giden araçlardan gelebilecek küçük taşların kaputa hasar vermesi önlenir. Kaputun en çok hasar görebilen ön kısmına uygulanır. Tamamen şeffaf ve çok dayanıklı olan bu film boyaya hiçbir zarar vermez, istenildiğinde iz bırakmadan çıkarılabilir. UV ışınlarını geçirmez, altındaki boyanın solmasını engeller, çatlamaya, solmaya ve sararmaya karşı çok dayanıklıdır.

Detaylı İç Temizlik

Detaylı iç temizlik uygulamasında araçlar, anti-bakteriyel kimyasallarla taban halısından tavanına, kapı panzotlarından plastik aksamına, bagaj halısından stepnesine kadar çok detaylı temizlenir.


Plastik ve Vinil Koruma

Direksiyon, torpido, enstrüman panosu, hava ızgaraları, vites konsolu ve tavan kaplaması gibi aracın iç kısmındaki tüm plastik ve vinil yüzeyler antibakteriyel malzemeler ile titiz bir şekilde temizlenir.

Cam Filmi

Güneş kontrol ya da Güvenlik cam filmleri, güneş enerjisini yüksek oranlarda yansıtır. Güneşin zararlı U.V. ışınlarını %99 oranında keser. Seçilen cam filmi koyuluğuna göre içeri giren ısı %45-60 oranında kesilir. Bir kaza anında camların uçuşarak sürücü ve yolcuları yaralama riskini azaltır. Klima için harcanan yakıttan tasarruf sağlar, aracınızda serin ve konforlu bir sürüş sağlar, renk tonları sayesinde aracınıza şık bir görünüm kazandırmak için idealdir.

Su İtici Cam Kaplama

Sürüş güvenliği için gerekli olan bu uygulamada, camın yüzeyindeki gözle görülmeyen pürüzler kapatılarak, su damlalarının cam yüzeyindeki kayması sağlanır. Böylece görüş netliği % 34 artar, Ayrıca gece sürüşünde karşıdan gelen araç farlarının camdaki parlaması engellenir.


Motor Koruma

Araçların motor bölümünde ölçümler yapan birçok elektronik sensör vardır. Motor koruma uygulaması ile bu sensörlerin sudan etkilenmeleri ve ani voltaj değişiklikleri önlenerek, elektrik devreleri koruma altına alınmış olur.

Ozon Sterilizasyonu

Ozonlama Sistemi’yle, 20 dakikada otomobilinizdeki kötü kokulardan ve hem kokuların kaynağı olan, hem de enfeksiyon hastalıklarına yol açan mantar ve bakterilerden kurtulacaksınız. Ozonlama teknolojisinde, havadaki oksijen moleküllerini (O2), ozon moleküllerine (O3) çevrilir ve bu ozon molekülleri otomobilinizdeki toz, bakteri, mantar gibi canlı mikroorganizmalara yapışarak onları parçalar ve yok eder.

Klima Bakteri Temizliği

Klima kanallarında ısı, nem ve karanlığın bir araya gelmesiyle koku üreten bakteriler oluşur. Bu uygulama klima sisteminin temizliğini ve dezenfeksiyonunu sağlar. Klimadan kaynaklanan rahatsız edici kokuları yok eder. Solunum yolları rahatsızlıklarını ve alerjik reaksiyonları önlemeye yardımcı olur. Otomobilinizde size rahat bir nefes aldırır.

 
 
© 2018 & Tüm hakları saklıdır.