Smart Repair/ Mini Onarım Randevu ve İletişim: 0546 502 37 37

Mini Onarım

Smart Repair, pürüzlü tamponlar, lokal boyama, araç koltukları ve iç döşemelerin ihtiyacına yönelik, özel ürün ve gereçler kullanarak hizmet verir. Aynı zamanda havalandırma sistemlerinin arındırılması ve kalıcı kokuların giderilmesini de sağlar.

Spot Onarım

Spot Repair, küçük ve orta ölçekli hasarlarda ve boya işlerinde devreye girer. Spot Repair, 15 dakika gibi çok kısa süreler içinde, 30 cm’e kadar olan çiziklerin, bölgesel onarılması ve gerekli durumda boyanması işlemidir. Aracı yeni bir görünüme kavuşturur. Ayrıca, uzun süre onarılmadan bekletilen çizikler kaportada istenmeyen paslanmalara da sebep olur. Çizikler, uygulama sonrası renk farkı olmayacak şekilde SR Spot Repair tekniği ile lokal olarak boyanır. Tüm kaporta parçası boyanmadan, sadece çiziğin olduğu yer boyandığı için aracın değer kaybı minimize edilir.

Boyasız Göçük Giderme Onarımı

Smart Repair tarafından kullanılan gereçler, boyasız bir yöntem kullanarak, küçük ve orta ölçekli hasarları gidermeyi sağlayan benzersiz bir tamir işlemi sağlar. Böylece, problem hızlı ve hesaplı bir biçimde çözülmüş olur. PDR ile; araç “0” araç ise orjinalliği korunur, araç 2.el ise değer kaybı oluşmaksızın onarımı tamamlanır. Klasik tamir yöntemlerine göre çok daha düşük maliyetli ve kısa süren onarım sistemidir.


Dolu Fırtınası Operasyonları

Kapsamlı bir B2C ve B2B asistanlığı sunan sigorta şirketleriyle birlikte çalışan bir grup uzman, yani Dolu Ekibi, 24 saat içinde ilk muayeneyi sağlayarak ve duruma en uygun hasar tamiri ve yönetim şekillerini hızlıca belirleyerek, kötü hava şartları kaynaklı hasarlarda destek vermeyi garanti etmektedir. Sektör sadece organizasyonel kısımları değil, araç teslimine kadar olan tüm süreci yönetir.

Montaj & Demontaj

Smart Repair, dışarıdan işlem yapılamayan araç parçalarını demonte ve monte edebilen, konusunda uzman, kalifiye teknisyenleriyle gurur duymaktadır. Her duruma özel, mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmeleri için çeşitli alanlarda uzmanlaşmışlardır.

Kirlilik Kaynaklı Hasar

Smart Repair, çimento, kum, boya, boya tozu, kimyasallar ve asit yağmuru gibi çevresel öğelerin sebep olduğu hasarları, etkilenmiş bölgeyi arındırmak için gereken özel ürün ve gereçlerle tamir eder. Ağaç reçinesi gibi maddelerin sebep olduğu yaygın türdeki hasarların giderilmesini kolaylaştırır.

© 2021 & Tüm hakları saklıdır.