Uygulamalar Smart Repair

Mini Onarım

Smart Repair bölümü pürüzlü tamponlar, lokal boyama, araç koltukları ve iç döşemeler için özel ürün ve gereçler kullanarak hizmet verir ve aynı zamanda havalandırma sistemlerinin arıtılması ve kalıcı kokuların giderilmesi ile de ilgilenir.

Spot Onarım

Spot Repair, küçük ve orta ölçekli hasarlarda ve boya işlerinde devreye girer. Spot Repair 15 dakika gibi çok kısa süreler içinde, 30 cm’e kadar olan çiziklerin bölgesel boyanması ve onarılması işlemidir, aracı yepyeni bir görünüme kavuşturur. Otomobillerin boyasındaki çizikler aracın estetiğini bozar ve çirkin bir görüntü oluştururlar. Ayrıca uzun sure onarılmadan bekletilen çizikler kaportada istenmeyen paslanmalara da sebep olurlar. Çizikler uygulama sonrası renk farkı olmayacak şekilde SR Spot Repair tekniği ile lokal olarak boyanırlar. Tüm kaporta parçası boyanmadan sadece çiziğin olduğu yer boyandığı için aracın değer kaybı minimize edilir.

Boyasız Göçük Giderme Onarımı

SR tarafından kullanılan gereçler, boyasız bir yöntem kullanarak, küçük ve orta ölçekli hasarları gidermeye yarayan benzersiz bir tamir işlemi sağlar. Böylece, problem hızlı ve hesaplı bir biçimde çözülmüş olur. PDR ile; araç “0” araç ise orijinalliği korunur, araç 2.el ise değer kaybı oluşmaksızın onarımı tamamlanır. Klasik tamir yöntemlerine gore çok daha düşük maliyetli ve kısa süren onarım sistemidir.


Dolu Fırtınası Operasyonları

Kapsamlı bir B2C ve B2B asistanlığı sunan sigorta şirketleriyle birlikte çalışan bir grup uzman, yani Dolu Ekibi, 24 saat içinde ilk muayeneyi sağlayarak ve duruma en uygun hasar tamiri ve yönetim şekillerini hızlıca belirleyerek kötü hava şartları kaynaklı hasarlarda destek vermeyi garanti etmektedir. Sektör sadece organizasyonel kısımları değil, araç teslimine kadar tüm süreci yönetir.

Montaj & Demontaj

SR, dışarıdan işlem yapılamayan araç parçalarını demonte ve monte edebilen, konusunda uzman, kalifiye teknisyenleriyle gurur duymaktadır. Her duruma özel, mümkün olan en iyi hizmeti sunabilmeleri için çeşitli alanlarda uzmanlaşmışlardır.

Kirlilik Kaynaklı Hasar

SR, çimento, kum, boya, boya tozu, kimyasallar ve asit yağmuru gibi çevresel öğelerin sebep olduğu hasarları,etkilenmiş bölgeyi arındırmak için gereken özel ürün ve gereçlerle tamir eder. Ağaç reçinesi gibi maddelerin sebep olduğu yaygın türdeki hasarların giderilmesi kolaylaşır.

© 2018 & Tüm hakları saklıdır.